Hakkımızda

F.N.T. Ahşap İşleme Makineleri San. Tic. A. Ş. Olarak ahşap endüstrisinde 1973'ten beri müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışma alanımız makine ile sınırlı kalmayıp, ahşap sektöründe kullanılan bütün makinelerin, kesici aletlerin bilemesini yapmaktayız.

"İyi İş İyi Makinede Olur" prensibi ile Avrupa'nın önde gelen firmasıyla, ülkemiz arasında yıllardır köprü olduk satış sonrasında montaj, bakm - onarım yedek parça ve eğitimini; dalında yurtdışında ihtisas görmüş profesyonel ekibimizle siz değerli müşterimize 24 saat hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

İlklerin öncüsü olan firmamız Türkiye'nin ilk yerli dia bileme servisinde ileri teknoloji ürünü Vollmer makineleri ile tüm müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis imkanları sağlıyoruz. Yine bir ilklerden distribitörü olduğumuz firmaların 2. El makinelerini yeni makine statüsünde servis, yedek parça ve garanti vermekteyiz.Kaliteli ürün elde etmenin yolu imalat aşamasında kullanılan malzemeye kadar, yapılan işin özelliğine uygun makine parkurudur. 

Unutmayınız ki satın aldığınız teçhizatın size sağlayacağı gerçek değeri kullandığınız süre zarfı içinde size çıkardığı maliyettir.Bugün olduğu gibi yarında doğru teçhizat alımında ve yeni yatırımlarda birlikte çalışmak ümidiyle F.N.T. Ahşap İşleme Makineleri San. Tic. A. Ş.

2018 © F.N.T. AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SAN. VE TİC. A.Ş